Zespół

Uważamy, że podstawą w każdej kancelarii są ludzie. Dlatego też w naszym zespole znajdują się specjaliści, którzy świadczą usługi prawnicze i radcowskie na najwyższym poziomie. Zespół naszej kancelarii w Gliwicach dzięki wiedzy i doświadczeniu potrafi umiejętnie zaprezentować rozwiązania dopasowane do oczekiwań i indywidualnych potrzeb klientów.

 

W kancelarii każdy z członków zespołu jest specjalistą z zakresu różnych dziedzin prawa. Jednak zdajemy sobie sprawę, że działając wspólnie, możemy znacznie więcej. Dlatego też w ramach jednej sprawy często współpracujemy i wymieniamy się rozwiązaniami – takie nieszablonowe podejście do problemu, zaangażowanie i rzetelność pomagają nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. 

  • Paweł Miodekradca prawny

    Moje zainteresowanie prawem wynika z tego samego powodu, z jakiego wiele osób uważa prawo za trudne – z powodu jego złożoności. Niezwykle interesujące jest dla mnie, jak prawo opisuje codzienną rzeczywistość i jak na nią wpływa, a także, ile stwarza problemów. W naszej kancelarii w Gliwicach specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm oraz prowadzeniem sporów budowlanych. W swojej dotychczasowej praktyce z powodzeniem realizowałem obsługę prawną jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji publicznych.

  • Joanna Zoń-Szczepańskaadwokat

    Przygodę z prawem zaczęłam od marzenia o zawodzie sędziego. Jednak ukończona aplikacja sędziowska i orzekanie przez 2 lata jako asesor sądowy w Wydziale Karnym Sądu Rejonowego w Bielsku Białej pozwoliły mi na zweryfikowanie wcześniejszego wyboru. Zostałam adwokatem i w naszej kancelarii w Gliwicach specjalizuję się w sprawach rozwodowych oraz przestępstwach gospodarczych.

  • Dawid Michalskiradca prawny

    Prawo było moim zainteresowaniem praktycznie od zawsze. Swoje marzenia spełniłem decydują się na studia prawnicze i aplikację radcowską. Obecnie specjalizuję się w sporach sądowych z zakresu prawa cywilnego. W szczególności, zajmuję się procesami sądowymi z zakresu odszkodowań oraz błędów medycznych. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Jego pasją są sporty siłowe, bieganie oraz żywienie i dietetyka w sporcie.