Partnerzy Kancelarii

Podstawą każdej Kancelarii są ludzie. Dlatego też, w naszym zespole znajdują się wyłącznie specjaliści świadczący usługi prawne na najwyższym poziomie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych prawników, potrafimy umiejętnie zaprezentować rozwiązania dopasowane do oczekiwań i indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

W Kancelarii każdy z członków zespołu jest specjalistą z zakresu różnych dziedzin prawa. Jednak zdajemy sobie sprawę, że działając wspólnie, możemy zdziałać dużo więcej. Dlatego też, w ramach jednej sprawy często współpracujemy razem, aby uzyskać dla Klienta najkorzystniejsze rozwiązanie prawne. 

  • Paweł MiodekRadca prawny I Partner

    Moje zainteresowanie prawem wynika z tego samego powodu, z jakiego wiele osób uważa prawo za trudne – z powodu jego złożoności. Niezwykle interesujące jest dla mnie, jak prawo opisuje codzienną rzeczywistość, i jak na nią wpływa, a także, ile stwarza problemów. W Kancelarii specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm oraz w prowadzeniu sporów budowlanych. W swojej dotychczasowej praktyce z powodzeniem realizowałem obsługę prawną spółek skarbu państwa, jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji publicznych.

  • Joanna Zoń-SzczepańskaAdwokat I Partner

    Przygodę z prawem zaczęłam od marzenia o zawodzie sędziego. Jednak ukończona aplikacja sędziowska i orzekanie przez 2 lata jako asesor sądowy w Wydziale Karnym Sądu Rejonowego w Bielsku Białej pozwoliły mi na zweryfikowanie wcześniejszego wyboru. Zostałam adwokatem i w Kancelarii specjalizuję się w sprawach rozwodowych oraz przestępstwach gospodarczych. 

  • Dawid MichalskiRadca prawny I Partner

    Jako osoba wychowana w rodzinie robotniczej, jednym z moich marzeń było kontynuowanie edukacji po skończeniu szkoły średniej. Swoje marzenia spełniłem decydują się na studia prawnicze, a następnie aplikację radcowską. W Kancelarii specjalizuję się w sporach sądowych z zakresu prawa cywilnego. W szczególności, zajmuję się procesami sądowymi z zakresu odszkodowań oraz błędów medycznych. Posiadam również doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz jednostek samorządu terytorialnego.