Kancelaria

Kancelarię prowadzi radca prawny Paweł Miodek i adwokat Joanna Zoń-Szczepańska.

Nasza kancelaria w Gliwicach podejmuje współpracę z przedsiębiorcami, klientami instytucjonalnymi oraz klientami indywidualnymi. Świadczymy najwyższej jakości usługi prawnicze, wykorzystując skuteczne i kompleksowe rozwiązania. Profesjonalną pomoc prawną i doradztwo opieramy na wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu, a taże zaangażowaniu i indywidualnym podejściu do klienta.

Zespół kancelarii specjalizuje się przede wszystkim w sprawach z zakresu: 

  • prawa zobowiązań i prawa spółek,
  • prawa pracy, w tym zbiorowego prawa pracy, postępowaniach układowych i restrukturyzacji zadłużenia,
  • prowadzeniu postępowań sądowych i mediacyjnych.

Do szczególnych obszarów zainteresowań kancelarii należą wszystkie aspekty prawne bieżcej działalności podmiotów gospodarczych oraz obsługa firm realizujących usługi budowlane.

Klientów indywidualnych obsługujemy w zakresie spraw rodzinnych, spadkowych i karnych.

Nasza kancelaria w Gliwicach jest profesjonalnym zapleczem dla biznesu, a także ostoją interesów osób fizycznych. Pomagamy zarówno w skomplikowanych i nietypowych sprawach, jak i w standardowych procedurach. Gwarantujemy, że poszukujemy zawsze optymalnych rozwiązań, które leżą w interesie naszych klientów. Kancelaria zapewnia wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług prawniczych, co sprawia, że spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Mamy odpowiednie podejścieście do problemów - zgodnie z prawem, po twojej stronie