Kim jesteśmy

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Miodek i Partnerzy współpracuje z klientami biznesowymi, instytucjonalnymi oraz indywidualnymi. Kancelaria świadczy najwyższej jakości usługi prawnicze, wykorzystując skuteczne i kompleksowe rozwiązania. Profesjonalną pomoc prawną i doradztwo opieramy na wiedzy, wieloletnim doświadczeniu oraz zaangażowaniu i indywidualnym podejściu do Klienta.

Zespół kancelarii specjalizuje się przede wszystkim w sprawach z zakresu m.in.: 

  • prawa zobowiązań i spółek handlowych,
  • prawa pracy, w tym zbiorowego prawa pracy, postępowaniach układowych i restrukturyzacji zadłużenia,
  • prawa karnego, administracyjnego oraz rodzinnego,
  • prowadzenia postępowań sądowych, mediacyjnych i pozasądowych.

Kancelaria specjalizuje się w szczególności w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz firm realizujących usługi budowlane. W zakresie obsługi micro, małych i średnich przedsiębiorców wdrożyliśmy nowoczesne produkty abonamentowe. Abonamenty prawne to nowoczesne narzędzia pozwalające zoptymalizować koszty pomocy prawnej i zabezpieczyć podstawowe potrzeby micro, małych i średnich firm.

Klientów indywidualnych obsługujemy w zakresie m.in. spraw rodzinnych, spadkowych i karnych.

Nasza Kancelaria jest profesjonalnym zapleczem dla biznesu, a także ostoją interesów osób fizycznych. Pomagamy zarówno w skomplikowanych i nietypowych sprawach, jak i w standardowych procedurach. Gwarantujemy, że poszukujemy zawsze optymalnych rozwiązań, które leżą w interesie naszych Klientów. Kancelaria zapewnia wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług prawniczych, co sprawia, że spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Mamy odpowiednie podejście do problemów - zgodnie z prawem, po twojej stronie