Wybierz Pakiet dla Twojej Firmy

Pakiet Easy

Pomoc prawna do 2 h w miesiącu.
99
00 netto/m-c
 • Umowa na rok. Przy umowie na czas nieokreślony 150,00 zł netto/m-c
 • konsultacje mailowe lub telefoniczne
 • projekty umów i pism,
 • opinie i informacje prawnych
 • konto Klienta

Pakiet Standard

Pomoc prawna do 4 h w miesiącu
299
00 netto/m-c
 • Umowa na rok. Przy umowie na czas nieokreślony 450,00 zł netto​/m-c
 • konsultacje mailowe lub telefoniczne
 • projekty umów i pism,
 • opinie i informacje prawnych
 • konto Klienta
 • konsultacja w siedzibie kancelarii
 • połowa niewykorzystanych godzin przechodzi na kolejne miesiące
 • pozasądowa windykacja wierzytelności

Pakiet Business

Pomoc prawna do 8 h w miesiącu
499
00 netto/m-c
 • Umowa na rok. przy umowie na czas nieokreślony 650,00 zł netto​/m-c
 • konsultacje mailowe lub telefoniczne
 • projekty umów i pism,
 • opinie i informacje prawnych
 • konto Klienta
 • konsultacja w siedzibie kancelarii
 • połowa niewykorzystanych godzin przechodzi na kolejne miesiące
 • pozasądowa windykacja wierzytelności
 • sądowa windykacja wierzytelności na terenie kraju.

Jeśli jesteś przedsiębiorcom to pewnie zdarzyły Ci się sytuację, w których brakowało Ci wiedzy lub doświadczenia by sprawnie podjąć decyzję lub rozwiązać problem. Być może nie miałeś do kogo zwrócić się o radę, a poszukiwanie rozwiązania w internecie lub prawnika „na szybko” zajęło dużo czasu, który mógłbyś przeznaczyć na coś innego. Te problemy najczęściej w firmach widać – po niezapłaconych fakturach, problemach z kontrahentami, czy urzędami.

A przecież może być inaczej. Możesz zaoszczędzić czas i uzyskać wsparcie zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz.

Pakiety prawne naszej Kancelarii to nowoczesny produkt przygotowany z myślą o micro i małych przedsiębiorcach, którego celem jest zabezpieczenie podstawowych potrzeb w zakresie pomocy prawnej. Abonamenty to jasne zasady współpracy, dokładnie określony zakres usług oraz warunki rozliczeń. W ramach poszczególnych pakietów otrzymujesz pomoc prawną dla Ciebie i Twojego biznesu bez wychodzenia z domu, czy biura.

Dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie z naszych usług. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam.
Korzyści z wyboru Pakietów abonamentowych:

 • Nowoczesny system

     Dzięki nowoczesnemu systemowi informatycznemu tworzona dla Ciebie dokumentacja jest teraz dostępna dla Ciebie o każdym czasie i z każdego miejsca na Ziemi.

 • Pełna odpowiedzialność za świadczone usługi
  Dzięki świadczeni pomocy prawnej przez profesjonalnych prawników Twój biznes z Nami jest zawsze bezpieczny.

 • Atrakcyjne warunki współpracy.
  Dzięki innowacyjnemu podejściu do biznesu oraz sposobie świadczenia usług prawnych gwarantujemy Tobie wysoką jakość usług w najbardziej atrakcyjnych ofertach na rynku


Poniżej informacja o tym co wchodzi w skład poszczególnych pakietów. Za pośrednictwem strony można wybrany pakiet zamówić. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Umowa zawierana jest na rok lub na czas nieokreślony nie krótszy niż 3 miesiące.

 

W przypadku umowy zawartej na rok nowi Klienci mogą z niej zrezygnować do końca pierwszego miesiąca korzystania z usługi.

Oświadczenie o rezygnacji wystarczy przesłać do nas maila na adres biuro@abonamentyprawne.com.pl lub sekretariat@kar.slask.pl. Nie ma obowiązku podawania przyczyny rezygnacji ale będziemy zobowiązani za jej podanie. Pozwoli nam to na poprawienie warunków świadczenie usług.

Przy umowach na czas nieokreślony można wypowiedzieć umowę po 3 miesiącach jej obowiązywania. Okres wypowiedzenie jest miesięczny i liczy się od końca miesiąca kalendarzowego.

Oświadczenie o wypowiedzeniu umowy  wystarczy przesłać do nas maila na adres biuro@abonamentyprawne.com.pl lub sekretariat@kar.slask.pl. Nie ma obowiązku podawania przyczyny rezygnacji ale będziemy zobowiązani za jej podanie. Pozwoli nam to na poprawienie warunków świadczenie usług.

W ramach pomocy prawnej Klient otrzymuje możliwość skorzystania z bieżącej pomocy prawnej w postaci konsultacji telefonicznych, za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w siedzibie Kancelarii, a także opiniowanie dokumentów, umów oraz przygotowanie projektów umów i pism, zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie, w ilości godzin zawartych w odpowiednim pakiecie (Easy 2h/Standard 4h/Business 8h) w miesiącu.

W Pakiecie Standard oraz Business połowa niewykorzystanych godziny pomocy prawnej przechodzi na następne okresy. Pakiet Easy takiej możliwości niezawiera. 

W przypadku, gdy ilość godzin pomocy prawnej w ramach danego Pakietu nie wystarcza na wykonanie zleconej przez Klienta czynności/usługi Kancelaria informuje o tym Klienta, oraz podaje jaka ilość godzin jest niezbędna do wykonania czynności/usługi wraz z kalkulacją ile dana czynność/usługa będzie dodatkowa kosztować zgodnie z warunkami przewidzianymi dla danego Pakietu oraz w Regulaminie.

Konsultacje prawne udzielane są z dowolnej dziedziny prawa. Po zgłoszeniu problemu z Klientem kontaktuje się radca prawny lub adwokat w celu ustalenia szczegółów i udzielenia porady. 

Konsultacje udzielane są zdalnie, a w przypadku pakietów STANDARD oraz BUSINESS również w siedzibie Kancelarii.

Pakiety mogą zostać wykorzystane na przygotowanie umów lub pism poza procesowych. W takim przypadku po zgłoszeniu skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów. 

Jeśli zajdzie potrzeba sporządzenia pisemnej opinii lub informacji prawnej również może ona zostać przygotowana w ramach posiadsanego abonamentu.

W każdym Pakiecie Klient otrzymuje odpowiednią pulę godzin pomocy prawnej do wykorzystania w miesiącu. W przypadku ich wykorzystania, Kancelaria informuje Klienta o tym fakcie, oraz o tym, że dana czynność/usługa będzie dodatkowo płatna, na warunkach określonych w Regulaminie. Klient na tym etapie może zdecydować czy wyraża zgodę na realizację usługi, a w przypadku nie wyrażenia zgody uzgodnić inny sposób jej realizacji.

Nie, nie ma zestawienia, które określa ile dana czynność/usługa pochłania  pomocy czasu. W każdym przypadku, to ile dana czynność/usługa pochłonie godzin pomocy prawnej w miesiącu zależy od złożoności zagadnienia prawnego, które zostaje zlecone Kancelarii do wykonania. I tak, w przypadku np. analizy umowy może ona pochłonąć 1h pomocy prawnej w miesiącu, a może również i 4h pomocy prawnej. Tym nie mniej, w każdy przypadku Kancelaria informuje Klienta o tym, ile dana czynność/usługa będzie wymagała w przybliżeniu nakładu pracy przed przystąpieniem do pracy.

Klienci posiadający wykupione pakiety mogą korzystać z usług i produktów dostępnych w sklepie na stronie Kancelarii.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Szukasz innej oferty?

SPRAWDŹ, CO MOŻEMY CI ZAPROPONOWAĆ

Abonamenty was last modified: 20 stycznia, 2021 by Paweł Miodek