Jeśli jesteś na tej stronie to prawdopodobnie masz problem prawny i szukasz jego rozwiązania. Jesteś w dobrym miejscu! Poznaj nas i sprawdź jak pomagamy rozwiązywać problemy. Wierzymy, że pomiędzy prawnikiem a Klientem niezbędne jest zaufanie oraz prosta międzyludzka „chemia”. To ułatwia rozwiązanie problemów i realizację Twoich celów.

Jak pracujemy

W trakcie pierwszej rozmowy – zazwyczaj telefonicznej – ustalimy na czym polega problem, a także na ile sprawa jest pilna. Poprosimy Cię również o wskazanie celów jakie sobie stawiasz w związku ze sprawą.

Następnie przedstawimy Ci wstępną analizą sprawy wraz z ofertą. Dowiesz się m. in. czy stawiane cele oceniamy jako możliwe do osiągnięcia i w jakim czasie, a także jak możemy Ci pomóc.

Jeśli uzgodniony warunki współpracy przystąpimy do pracy. Do momentu ustalenia celów współpracy i uzgodnienie jej warunków nie ponosisz żadnych kosztów.

Jeśli masz pytania zajrzyj tutaj, lub skontaktuj się z nami.

Dla Ciebie

W czym możemy Ci pomóc

Zespół Kancelarii tworzą doświadczeni prawnicy z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy w sprawach cywilnych (m.in. ochrona dóbr osobistych, zasiedzenie, prawo umów), sprawach spadkowych (m.in. stwierdzenia nabycia spadku, podział majątku spadkowego), sprawach rodzinnych (m.in. rozwody, separacje, sprawy związane z opieką nad dziećmi i sprawy alimentacyjne). Zajmujemy się również sprawami karnymi. 

Umów się na niezobowiązującą rozmowę

Potrzebujesz konsultacji w indywidualnej sprawie? Chciałbyś porozmawiać o swoim biznesie ? Kliknij „Zamów rozmowę”, zostaw nam swój email lub numer telefonu a skontaktujemy się z Tobą! 

Dla ciebie was last modified: 20 grudnia, 2020 by Paweł Miodek