NOTA PRAWNAGwarancje i odpowiedzialność

Administrator dołoży wszelkich starań, by materiał zawarty w serwisie był aktualny i kompletny, jednak nie może on udzielić żadnej gwarancji – wyrażonej w sposób jednoznaczny czy implikowany – że prezentowane w serwisie treści pozbawione są jakichkolwiek błędów i niedokładności.

Administrator nie bierze odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie i pośrednie straty wynikające z korzystania z serwisu, a także nie odpowiada za jakiekolwiek uszkodzenia lub wirusy, które mogą zainfekować Twój sprzęt podczas korzystania z serwisu, a w szczególności w związku z pobieraniem z niego jakichkolwiek plików, materiałów tekstowych czy graficznych.

Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści i materiały zawarte na innych stronach internetowych, do których odnośniki zostały tutaj opublikowane.

Prezentowane na stronie internetowej Kancelarii informacje nie są źródłem porad prawnych ani nie stanowią reklamy prowadzonej przez Kancelarię działalności. Publikowane informacje mają charakter wyłącznie informacyjny.
 

Informacje oraz zmiany treści

Wszelkie informacje oraz ilustracje zawarte na stronie internetowej Kancelarii zostały opracowane na podstawie najbardziej aktualnych danych dostępnych w momencie publikacji. Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikowania zawartości serwisu w każdym momencie, bez konieczności powiadomienia o tym fakcie użytkowników. Zmiany te są wiążące dla użytkowników w momencie ich opublikowania.

Nota prawna was last modified: 9 kwietnia, 2020 by Paweł Miodek