KIM JESTEŚMY

TROCHĘ O NAS

Każdy w swoim życiu ma styczność z prawem.  Rzadko kiedy jednak mamy dość wiedzy o prawie lub czasu na jej zdobycie, by samemu podjąć dobrą decyzję. A przecież Twoje sprawy wymagają najwyższej uwagi, bo ty ponosisz konsekwencję! Podziel się odpowiedzialnością i sprawdź co się stanie!

Kancelaria zapewnia profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz firm w zakresie m.in. prawa cywilnego, rodzinnego, prawa pracy i spraw karnych. Specjalizujemy się jednak przede wszystkim w prowadzeniu sporów budowlanych oraz obsłudze firm.

Adwokaci i radcowie prawni naszej Kancelarii udzielają również porad on-line, a Kancelaria jest w całości przygotowana do pracy zdalnej. Zapraszamy również do poznania naszych produktów on-line!

Nasza Kancelaria  współpracuje z klientami biznesowymi, instytucjonalnymi oraz indywidualnymi. Kancelaria świadczy najwyższej jakości usługi prawnicze, wykorzystując skuteczne i kompleksowe rozwiązania. Profesjonalną pomoc prawną i doradztwo opieramy na wiedzy, wieloletnim doświadczeniu oraz zaangażowaniu i indywidualnym podejściu do Klienta.

Klientów indywidualnych obsługujemy w zakresie m.in. spraw rodzinnych, spadkowych i karnych.

Kancelaria specjalizuje się w szczególności w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz firm z branży budowlanej. Oferujemy wsparcie dla deweloperów, inwestorów, wykonawców oraz producentów w zakresie prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych oraz obsługi prawnej transakcji z nim związanych.
W zakresie obsługi micro, małych i średnich przedsiębiorców wdrożyliśmy nowoczesne produkty abonamentowe. Abonamenty prawne to nowoczesne narzędzia pozwalające zoptymalizować koszty pomocy prawnej i zabezpieczyć podstawowe potrzeby micro, małych i średnich firm.

Nasza Kancelaria jest profesjonalnym zapleczem dla biznesu, a także ostoją interesów osób fizycznych. Pomagamy zarówno w skomplikowanych i nietypowych sprawach, jak i w standardowych procedurach. Gwarantujemy, że poszukujemy zawsze optymalnych rozwiązań, które leżą w interesie naszych Klientów. Kancelaria zapewnia wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług prawniczych, co sprawia, że spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Mamy odpowiednie podejście do problemów – zgodnie z prawem, po twojej stronie

 

NASI PRAWNICY

PARTNERZY NASZEJ KANCELARII

Paweł Miodek radca prawny

Paweł Miodek

RADCA PRAWNY

696 076 719
pm@kar.slask.pl
Joanna Zoń Szczepanska adwokat

Joanna Zoń - Szczepańska

ADWOKAT

691 044 424
zs@kar.slask.pl
Dawid Michalski radca prawny

Dawid Michalski

RADCA PRAWNY

669 324 062
dm@kar.slask.pl

Umów się na niezobowiązującą rozmowę

Potrzebujesz konsultacji w indywidualnej sprawie? Chciałbyś porozmawiać o swoim biznesie ? Kliknij “Zamów rozmowę”, zostaw nam swój email lub numer telefonu a skontaktujemy się z Tobą! 

O nas was last modified: 14 czerwca, 2020 by Paweł Miodek