O nas

KIM JESTEŚMY

TROCHĘ O NAS

Nasza Kancelaria  współpracuje z klientami biznesowymi, instytucjonalnymi oraz indywidualnymi. Kancelaria świadczy najwyższej jakości usługi prawnicze, wykorzystując skuteczne i kompleksowe rozwiązania. Profesjonalną pomoc prawną i doradztwo opieramy na wiedzy, wieloletnim doświadczeniu oraz zaangażowaniu i indywidualnym podejściu do Klienta.

Klientów indywidualnych obsługujemy w zakresie m.in. spraw rodzinnych, spadkowych i karnych.

Kancelaria specjalizuje się w szczególności w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz firm z branży budowlanej. Oferujemy wsparcie dla deweloperów, inwestorów, wykonawców oraz producentów w zakresie prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych oraz obsługi prawnej transakcji z nim związanych. W zakresie obsługi micro, małych i średnich przedsiębiorców wdrożyliśmy nowoczesne produkty abonamentowe. Abonamenty prawne to nowoczesne narzędzia pozwalające zoptymalizować koszty pomocy prawnej i zabezpieczyć podstawowe potrzeby micro, małych i średnich firm.

Nasza Kancelaria jest profesjonalnym zapleczem dla biznesu, a także ostoją interesów osób fizycznych. Pomagamy zarówno w skomplikowanych i nietypowych sprawach, jak i w standardowych procedurach. Gwarantujemy, że poszukujemy zawsze optymalnych rozwiązań, które leżą w interesie naszych Klientów. Kancelaria zapewnia wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług prawniczych, co sprawia, że spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Mamy odpowiednie podejście do problemów – zgodnie z prawem, po twojej stronie

tło

FAQ'S

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Najwygodniej przy pomocy formularza kontaktowego dostępnego tutaj lub po naciśnieciu przycisku “zamów rozmowę” – po zostawieniu adresu email lub numeru telefon skontaktuje się sami w wybranym przez Ciebie czasie. Możesz również telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy również do naszego Biura. 

W trakcie pierwszej rozmowy ustalimy czego dotyczy sprawa oraz jakie cele stawia sobie Klient. Ustalimy również dalsze kroki. Do momentu zaakceptowania oferty nie poniesiesz żadnych kosztów.  

Tylko takie jakie ustalimy z Klientem. Wycena zawsze jest bezpłatna i następuje po ustaleniu czego dotyczy sprawa i czego oczekuje Klient.

Chętnie wykorzystujemy we współpracy z Klientami nowoczesne narzędzia komunikacji (skype, zoom, mail, system do zarządzania Kancelarią z panelem Klienta), pod warunkiem, że Klient wyrazi na to zgodę i nie stwarza to ryzyka naruszenia tajemnicy zawodowej. Nowoczesne formy komunikacji pozwalają zaoszczędzić czas naszych Klientów – a czas to pieniądz.   

Zamów niezobowiązującą rozmowę.

Potrzebujesz konsultacji w indywidualnej sprawie? Chciałbyś porozmawiać o swoim biznesie ? Kliknij „Umów się”, zostaw nam swój email lub numer telefonu a skontaktujemy się z Tobą

O nas was last modified: 4 maja, 2020 by Paweł Miodek