Rozwód - jak możemy Ci pomóc

Rozwód to chyba jedno z najtrudniejszych doświadczeń jakie zdarza się w naszym życiu. Również dla adwokata sprawy rozwodowe nie należą do łatwych. Wyrok w sprawie o rozwód może przecież pociągać za sobą daleko idącej konsekwencji w sferze majątkowej (alimenty), w zakresie władzy rodzicielskiej i opieki nad dziećmi, czy wspólnego miejsca zamieszkania. 

Emocje towarzyszące rozwodowi często nie są dobry doradcą i dobrze jest mieć po swojej stronie doświadczonego w prowadzeniu spraw o rozwód adwokata. Nie każdy proces rozwodowy wymaga udziału profesjonalnego pełnomocnika – w wielu sprawach Klienci świetnie radzą sobie sami. Czasem wystarczy tyko zwykła porada i poświęcenie czasu na przygotowanie. Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych informacji, które pomogą Ci się właściwie przygotować. Jeśli masz pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jeśli jednak uważasz, że potrzebujesz pomocy – zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą i niezobowiązująco porozmawiamy o tym czego potrzebujesz i jak możemy pomóc. 

Poniżej znajdziesz również darmowy poradnik – 10 wskazówek jak przygotować się do rozwodu. 

Pobierz poradnik

Przygotowaliśmy dla Ciebie bezpłatny poradnik 10 wskazówek jak przygotwać się do rozwodu.

Gdy między małżonkami nastąpił zupełny i trwały rozkład pożycia, każdy...

Czytaj więcej

Po publikacji wpisu koszty rozwodu dostaliśmy garść kolejnych pytań dotyczących m.in....

Czytaj więcej

Coraz częściej wiele osób pytana nas ile kosztuje rozwód? Jakie...

Czytaj więcej

Umów się na niezobowiązującą rozmowę

Potrzebujesz konsultacji w indywidualnej sprawie? Chciałbyś porozmawiać o swoim biznesie ? Kliknij “Zamów rozmowę”, zostaw nam swój email lub numer telefonu a skontaktujemy się z Tobą! 

Rozwód was last modified: 17 czerwca, 2020 by Paweł Miodek